Logo-CLawG-horiz.png

Консультація

(847) 579-9989

ЮРІЙ БІРГ

Імміграційний Адвокат

- Політичний притулок (Asylum)

- Імміграція На Підставі Роботи

- Бізнес-Імміграція

- Імміграційний Суд

- Захист Від Депортації

- Возз'єднання з сім'єю

МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО

З 1991 року Юрій Бирг є провідним адвокатом з питань імміграції. Юрій Бірг і його Chicago Law Group мають відмінну репутацію, виграючи справи по політичних притулках і отримуючи позитивний результат в тисячах імміграційних справ.

IMG_3184.jpeg

Імміграційне право

Бізнес візи

Зелені карти на підставі роботи

Бімейна імміграція

Юрій Бiрг

Yuri Birg має більш ніж 25-річний досвід представництва підприємств і приватних осіб в комерційних угодах, нерухомості і імміграційному праві. Юрій М. Бирг заснував Chicago Law Group для надання клієнтам юридичних послуг в самих різних областях практики досвідченими адвокатами, які концентруються в певних областях права. Він гарантує, що клієнтам завжди повідомляють про статус своєї справи і він бере на себе роль другого адвоката у всіх випадках, коли він сам не справляється.

Імміграція. З 1991 року Yuri Birg є одним з провідних юристів в області законодавства про імміграцію та громадянство, в тому числі ділової та особистої імміграції для вчених, інженерів програмного забезпечення, менеджерів по будівництву, керівників, професійних спортсменів, медсестер, лікарів, артистів, виконавців і інших . У всіх питаннях Юрій приділяє увагу своїм клієнтам.

Ashley_Dworsky-600darker.jpg

Імміграційне право

Ешлі Дворський

Ashley Dworsky є винятковим адвокатом імміграційного права, який займається всіма областями імміграційного законодавства з акцентом на ділову і сімейну імміграцію з тисячами успішних кейсів. Він являє підприємства, організації та приватні особи з усього світу з широкого кола імміграційних і візових вимог. Він також проводить семінари в області Закону про імміграцію в бізнесі, в тому числі візи H1-B Visa й внутріфірмові трансферти.

 

Серед клієнтів імміграційної служби та працевлаштування Ashley Dworsky входить компанії зі списку Fortune 100, а також компанії малого та середнього бізнесу. Ashley Dworsky надає допомогу американським і іноземним корпораціям, а також особам з переселенням персоналу в США, в тому числі спеціальним працівникам, внутрішньо-групових одержувачам, інвесторам, спортсменам, виконавцям, релігійним працівникам, стажистам, стажистам, студентам, фахівцям і кваліфікованим робітникам.

Vrbanoff.png

Імміграційне право

Олександр Врбанофф

Олександр Врбанофф має понад 26 років досвіду роботи в залі суду в області імміграційного законодавства, в тому числі судових процесів з імміграційних справ, захисту при депортації і апеляцій. Він має великий досвід і великий успіх в політичному притулку, сімейної імміграції та суміжних питаннях, таких як робота з консультантами.

 

Олександр Врбанофф вирішує складні питання громадянства, включаючи відмову від складання іспиту на громадянство. Олександр Врбанофф домігся великих успіхів з O-Visas і P-Visas, отримавши безліч успішних схвалень для співаків, музикантів, акторів, різних інших виконавців, спортсменів і тренерів. Він представляє безліч розважальних і спортивних об'єктів.

 

За більш ніж 26 років юридичної практики Олександр Врбанов придбав відмінну репутацію серед імміграційних суддів та інших адвокатів. Фактично, значна частина його практики включає в себе напрямки від інших адвокатів, включаючи імміграційних адвокатів. Досвід Олександра Врбаноффа включає питання працевлаштування і бізнес-імміграції. Він також допомагає компаніям з питаннями дотримання імміграційних норм.

НАЙМІТЬ НАЙКРАЩОГО ІММІГРАЦІЙНОГО АДВОКАТА

27

РОКІВ РОБОТИ

1000+ УСПІШНИХ СПРАВ

Максимальна увага до кожного клієнта

Зв'язатися з нами 

(847) 579-9989